7 ZEYTİN 1 İNCİR NEDİ?

7 ZEYTİN 1 İNCİR NEDİR?

İnsanların sağlıksız beslenme sonucu yaşadığı problemler arasında çeşitli hastalıklar ve kilo problemi de vardır. Günlük koşturmacadan dolayı sağlıksız beslenmek ve spor yapamamak büyük problem ortaya çıkarmaktadır. Kilo problemi çoğu insanın ortak problemleri arasında yer alır. Böyle durumlarda fazla kilolardan kurtulabilmek için birçok diyet programı uygulanabilir ya da takviye gıdalar tüketmek tercih edilebilir.

Kilo kontrolü sağlama sürecinizde kullanabileceğiniz bir gıda takviyesi olan 7 zeytin 1 incir nedir? Fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Mucizevi bir etkisi olduğu düşünülen 7 zeytin 1 incir, uyguladığınız diyet programına ek olarak kullanılabilir. Kalbin güçlenmesine yardımcı olur. Kemik ve diş sağlığı için yardımcıdır. Öksürük rahatsızlığının iyileşmesine yardım eder. Astım alerjisinin giderilmesine yardımcı olur. Kalbinizi korumaya yardımcıdır. 7 zeytin 1 incir kanser hücrelerinin büyümesinin engellenmesine destek olur. süt içemeyenler için alternatif bir gıda olabilir. Hücrelerin yenilenmesine yardım eder. Zekâ gelişimini destekleyen bir gıda takviyesidir. Yaşlılık nedenlerinin azalmasına yardımcı olur.

7 Zeytin 1 İncir İçeriği Nedir?

7 zeytin 1 incir içeriğinde; İncir meyvesi, zeytin yaprağı, üzerlik tohumu, guargum, magnezyum stearat ve talk bulunmaktadır. 7 zeytin 1 incir bitkisel karışım doğal be bitkisel karışımlı bir gıda takviyesidir.

7 Zeytin 1 İncir Nasıl Kullanılır?

Gıda takviyesi 7 zeytin 1 incir tablet formundadır. Günde 2 defa, sabah ve akşam olmak üzere 1 tablet kullanılması önerilir. Önerilen kullanım dozu ve şekli aşılmamalıdır.

UYARI: 7 zeytin 1 incir bir ilaç değildir. Kilo kontrolü sağlamaya yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.