ALERJİ STOP KREMİ NEDİR?

Alerji, kişilerin bazı maddelere karşı aşırı reaksiyon gösterdiği, tedavisi uzun süren bir Kulak Burun Boğaz hastalığıdır. Duyarlı kişilerde alerjik reaksiyonlara sebep olan maddelere ise “alerjen” denir.  Ağaçlar, Ocak-Mayıs, çayır otları Mayıs-Temmuz, yabani otlar Temmuz-Ekim arası polen verirler. Polenlere karşı olan alerji, alerjik rinit, alerjik konjunktivit, alerjik astım ve akut ürtiker şeklinde ortaya çıkabilir. Evin her tarafındaki toz çok çeşitli kalıntıyı içinde barındırırlar. Tüylü hayvanların birçoğu da alerjik tepkilere sebep olabilir. Hayvanlara ait alerjenler, hayvanın derisindeki salgı bezlerinden ve tükürüğünden kaynaklanır. Hayvanlar yalanırken tükürüğü tüylerine yapışır, burada kurur ve daha sonra da küçük toz tanecikleri şeklinde havaya karışır. Bu alerjenlerin çapı birkaç mikron kadar olduğu için hem havada uzun süre kalabilirler hem de solunum yoluyla akciğerlere kolayca ulaşabilirler. Küf mantarları ise gözle görülmeyen alerjik etkisi olan sporlar üretirler. Tahta döşemede, duvar kâğıdında, fayans arkasında, rutubetli duvarlarda, saksı çiçeklerinde, kullanılmayan kitaplarda, buzdolabı dışında bırakılan yiyeceklerde bulunabilirler.

ALERJİ STOP KREM NEDİR?

İnsanlar çevresel faktörlerden dolayı alerjik tepkimeler gösterebilirler. Alerji bizim bağışıklık sistemimizin güçlü olup olmadığı ile ilgilidir. Eğer zayıf bir bağışıklık sistemine sahipsek çevreden gelebilecek polen, tüy, parfüm vb. durumlarda vücudumuz tepki gösterecektir.

Çevresel faktörlerin etkili olduğu gibi bazen de yediğimiz gıdalar alerjik tepkiler vermemize neden olabilir. Besin alerjisi, polen alerjisi, hayvan kılı, metal alerjisi, kozmetik ürünler içindeki kimyasal maddelere alerji, böcek ısırmalarına karşı alerji, sigara dumanı gibi nedenlerden alerjik tepkiler verebilirsiniz. En fazla görülen alerji türlerinden olan bahar alerjisi fazlasıyla rahatsız eder. Fakat Alerji Stop sayesinde yaz aylarında alerji ile mücadele edebiliriz. Alerjilere dur diyen bir ürün olan Alerji Stop, düzenli kullanılması halinde alerjik durumlara karşı vücudumuzun tepki vermesinin önüne geçebilmemiz için yardımcı olur. Alerji önleyici Alerji Stop, alerji nedeni ile vücudumuzda çıkan yaralar, kızarıklık, kaşıntı, kabarıklık, hapşırık, gözlerde yanma ve kızarıklık ya da saman nezlesi gibi durumlarla karşılaşmamamıza yardımcı olur. Peki Alerji Stop nasıl kullanılır?


ALERJİ STOP KREM NASIL KULLANILIR?

  • İşaret parmağı üzerine jeli 1-2 damla sürün.
  • Jeli parmaklarınız arasında hafifçe ovalayın.
  •  İncelen jel tabakasını burun deliklerinin çevresine ve burunla üst dudak arasındaki alana sürün. İhtiyaç duydukça 3-4 saatte bir uygulamayı tekrarlayabilirsiniz.

ALERJİ STOP KREM ÖZELLİKLERİ:

  • Alerji etkisi sonrası, burun akıntısı, hapşırma, burun kaşıntısı geçirmeyi amaçlar.
  • Hızlı kuruyan jel, yağsız, yapışkanlık hissi vermez, kalıntı yapmaz, Makyaj altı ya da üstüne kullanılabilir.
  • İlaçsızdır – bunun anlamı bazı  sprey ya da tabletlerin sebep olduğu baş ağrısı, ağız kuruluğu, baş dönmesi, uyuşukluk gibi yan tesirleri yoktur.

UYARI: İlaç içermez ve uyku haline ya da ağız kuruluğuna neden olmaz. Hamile kadınlar ve emziren anneler de dahil olmak üzere hem çocuklar ve yetişkinler için uygundur. 

Alerji stop buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

alerji stop, alerji stop nedir, alerji, alerji stop sipariş, alerji stop nasıl kullanılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.