Antivaris Nedir?

...

Normal bir damarda kan kalbe doğru hareketini sürdürür. Varisli damalarda ise damar kapakçıkları düzgün çalışmadığı için kan damar içerisinde birikmeye başlar. Bu birikim sonucunda da damar şişer ve cilt yüzeyinden görünür hale gelir. Varis, genellikle bacaklarda ortaya çıkar ancak vücudun diğer bölgelerinde de oluşabilir. Hem erkeklerde hem de kadınlarda görülen bir rahatsızlık olmasına karşın kadınlar varise daha yatkındır. Varisin başlıca nedenleri ise uzun süreler ayakta durmak ve hareketsiz bir yaşam tarzıdır. Varis tedavisinde damarların durumuna ve varisin yaygınlığına göre düzenli egzersizlerden problemli damarların lazer ile alınmasına ve cerrahi müdahaleye kadar farklı yöntemler kullanılabilir.

abcd8

 

 

 

f1d86a563dbb086afd20fb11664fa926

Uzun süreler ayakta durmayı gerektiren işlerde çalışanlarda varisli damar görülme olasılığı yükselmektedir. Ancak varis, genetik nedenlerden dolayı damar kapakçıklarının düzgün çalışmadığı durumlarda yaş ile birlikte, menopoz döneminde, hamilelikte, bacak yaralanmalarında ve gebelik döneminde de ortaya çıkabilir. Genel kanının aksine bacak bacak üstüne atarak oturmak varise neden olmaz. Antivaris yardımcı olabilecek ürün seçenekleri arasında yerini almaktadır. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza destekleyici olabilir.

Varis tedavisinde evde dikkat edilmesi gerekenler ve profesyonel tedaviler olarak 2 kategori yer almaktadır. Evde kullanılan tedaviye yardımcı önlemler varisli damar sayısının artmasının önlenmesinde oldukça etkilidir. Aynı zamanda varisin neden olduğu rahatsızlıkların azaltır. Otururken bacakları yukarı kaldırmak varis belirtilerini hafifletir. Bilimsel olarak kanıtlanmamış olmakla birlikte uzmanlar düzenli egzersizin varis oluşumunu azalttığını belirtmektedir.

image5

Kullanımı;  Sadece saf su ile karıştırılan Trokserutın hücresi deri altı damar içine işleyerek pıhtılaşan kanı dağıtır. Kullanılmadan 15 dakika önce saf su ile karıştırılması gereken bu bileşen uygulandıktan sadece 3 dakika içerisinde sorunlu olan bölgede ki damarlara hücum eder.

İçeriği; İçerisinde ki aloe vera sayesinde kullanımı sonrası ayrıca rahatlık ve nemde sağlayarak kullanılan bölgeyi maksimum düzeyde hücrelerini yenileyerek nemlendirir.

varis

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız; antivaris, varis, antivaris nedir, antivaris ne işe yarar, antivaris kullanımı, antivaris nasıl kullanılır, antivaris kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, antivaris içeriği, antivaris içindekiler, antivaris sipariş, antivaris ne kadar, antivaris en uygun, antivaris kullanırken dikkat edilmesi gerekenler.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir