AVAKADO YAPRAĞI BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET ÇAY (NURS)

Avakado Yaprağı Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet Çay(Nurs)

Çoğu insan avakodo meyvesinin sadece meyve olarak tüketilebileceğini bilir. Fakat avakado meyvesinin yaprağı bitki çayı olarak kullanılabilir. Avakado meyvesi şekli armuda benzeyen, rengi yeşil olan bir meyve çeşididir. Oldukça faydalı bir meyve olan avakado neredeyse birçok insan tarafından tüketilerek favori haline gelen bir meyve olmuştur.

Genellikle meyve olarak tüketilen avakado meyvesinin her ne kadar bilinmese de yaprakları da oldukça faydalıdır. Avakado Yaprağı Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet Çay(Nurs) birden fazla özelliği vardır. Astım rahatsızlığı çeken kişilerin daha rahat nefes alabilmesine yardımcı olur. Bel ağrısının giderilmesinde yardımcıdır. Antibiyotik olma özelliği sayesinde vücudun bakterilerle savaşmasına yardımcı olur. Böbreklerin daha sağlıklı olmasına destek verir. İdrar söktürücü özelliği ile idrar söktürmeye yardımcı olur. Bağışıklık sisteminin güçlenmesinde yardımcı bir çaydır.

Avakado Yaprağı Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet Çay(Nurs) Çayı İçeriği Nedir?

Avakado Yaprağı Bitki Çayı Avadako meyvesinin yaprakları kurutularak elde edilen bir bitki çayıdır. Tamamen doğal ve bitkisel bir çaydır. A ve E vitamini içerir.

Avakado Yaprağı Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet Çay(Nurs) Nasıl Kullanılır?

Avakado Yaprağı Bitki Çayı kutusunun içerisinden 20 adet süzen poşet çay çıkmaktadır. 1 fincan sıcak su içine 1 adet Avakado Yaprağı Bitki Çayı süzme poşet atın ve 1 ya da 2 dakika kadar bekletin. Daha sonra sıcak olarak tüketin. Günde 1 veya 2 kez tüketilmesi önerilir.

UYARI: Avakado Yaprağı Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet Çay(Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Avakado Yaprağı Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet Çay(Nurs) bir bitki çayıdır. Hamile ve emziren bayanların doktoruna başvurarak kullanması tavsiye edilir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.