Ayda 6.5 cm Uzayan Saçlar İçin…

volosy22Bu yazımızda siz değerli buyukbedensitesi.com  site ziyaretçilerimiz için sağlıklı ve hızlı uzayan sırrını paylaşacağız. Ürünümüzün adı Juan Juan. Bu adı pek çoğunuz basından tanıyor olmalı… Victoria Secret mankenlerinin Saç Stilisti Juan Dolores’in kendi adını taşıyan markası ile saçlarınızı uzman ellere bırakın. Çünkü bu şampuan çok farklı! Neden mi? İşte yanıtı…

Saç Bakımında Juan Juan Farkı

Her şampuanın saçı temizleme ya da farklı saç derisi tiplerine özel etkileri vardır. Ancak Juan Juan, bütün saç tiplerine uygun tek bir şampuan ile karşınıza çıkıyor. Juan Juan şampuanın amacı yalnızca saçlarınızı temizlemek ve saç tellerinizde hoş bir koku bırakmak değil. Bütün bunları yaparken aynı zamanda saç derinize nüfuz ederek saç tellerinizin beslenmesine yardımcı oluyor. Elbette bunu yaparken saç derisi sorunlarınıza da çözümler sunuyor. Juan Juan farkı yalnızca bu kadarla da sınırlı değil elbet. Saçlarınızdaki kırık oluşumunun da önüne geçerek, varolan kırıkların onarımında %98’e kadar etki sağlıyor.

Saçlarınızla Büyülemeye Hazır Olun!

Juan Juan şampuan, bütün bu özelliklerin yanı sıra daha uzun ve gür saçların da kapılarını aralıyor. Saçlarım sağlıklı uzamıyor diye şikayet edenler, bu ürünle saçlarında köklü bir değişime yol açıyor. Saç tellerinin kökten uca kadar beslenmesine yardımcı olan Juan Juan şampuan aynı zamanda içerisindeki saç uzatıcı şampuan etkileri ile saçın sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlıyor. Yeni nesil saç uzatan şampuan olarak ilk sıralarda yer alan Juan Juan ile siz de her daim saçlarınızla büyüleyici bir güzelliğe sahip olabilirsiniz.