Bio Elixia BodyShaper Selülit Kremi 150ml 69 TL

Selülit tüm kadınların korkulu rüyasıdır. Ancak bu rüyadan uyanmanın zamanı geldi. Yaz aylarında selülit derdi olmadan mini etek,şort ve bikini giymenin keyfini yaşayın!  Bu krem ile hem vücudunuzu sıkılaştırın hem de portakal görünümününden kurtulun! Bu ürünü kullandıktan sonra selülit görünümünün hızlı kayboluşuna inanamayacaksınız.

selulit1

Selülit nedir? Selülit düzensiz ve dengesiz beslenme sonucu, yağ hücrelerinin zarar görmesi ve deri altında düzensiz birikmeleri sonucu oluşan bir cilt sorunudur. Bu cilt sorunu kilodan bağımsızdır, sizde çok zayıf birinde ciddi derecede selülit görebilirken, kilolu birinde hiç selülit olmadığı durumlarla muhakkak karşılaşmışsınızdır. Selülit stresle de yakından bağımlıdır. Günlük yaşamda yediğimiz fastfood türü yiyecekler düzensiz ve zararlı yağ alımına neden olmaktadır, bunun dışında cola, kahve gibi bol miktarda kafein içeren içecekler de selülitin baş nedenleridir. Sigara ve alkol kullanımı da selülit görünümü oluşumuna neden olur. Bu alışkanlıkları azaltarak, bol su içerek ve   selülit kremi kullanarak bu estetik problemden kurtulmanız çok basit!

Bu ürünü bacaklarınıza ve selülit görünümü olan diğer bölgelere sabah akşam dairesel hareketlerle masaj yaparak yedirin ve mümkünse akşamları hafif tempolu bir yürüşe çıkın! Bol bol su içmeyi de ihmal etmeyin. Yürüyüşten sonra ılık bir duşa girin ve bacaklarınıza kabak lifiyle masaj yapın ve duştan çıkarken bacaklarınıza kısa bir süre soğuk su sürün! Çok kısa sürede alacağınız sonuca inanamayacaksınız.


selülit tedavisi

Üstelik  Bio Elixia BodyShaper  Selülit Kremini hemen şu anda özel kampanya fırsatlarıyla sipariş etmeniz mümkün! Hemen sipariş edin ve yaz aylarına selülit sorunu olmadan devam edin!

selülit kremi siparis

canli