Biosante Detoksu Kimler Kullanabilir?

Biosante Detoks Nedir?

Biosante detoks, sabah ve akşam olmak üzere iki üründen oluşmaktadır. İçeriği %100 doğal olan ürünler sabah ve akşam uygulanması için  ayrı formülize edilmiştir.

Biosante detoks sabah ve akşam ürünü olarak iki ayrılmıştır. Bu ürünlerden sabah olanı içerisinde yeşil limon ve elma bulunmaktadır. Ayrıca alkali özelliği ile desteklenmiştir. Doğaldır. Akşam detoksu içerisinde ise pancar bulunmaktadır. Pancarın içeriği ise bağırsak florası dostu olan probiyotiklerle desteklenmiştir.

Biosante sabah detoksu uyanır uyanmaz aç karna 1 bardak su ile tüketilmelidir. Akşam detoksu ise yemekten sonra 1 bardak su ile tüketilmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürün ile rahatlıkla ve sağlıklı bir biçimde arınarak forma girebilirsiniz.

Biosante Detoksun Faydaları ve Zararları

Biosante sabah ve akşam detoksunun faydalarından bahsedecek olursak; sabah detoksu gece sonrası oluşan atıkların ve toksinlerin vücuttan uzaklaşmasını sağlayacaktır. Böylece vücudunuz sabah uyandığınız anda arınma moduna geçerek güne hafif devam etmenizi sağlar.  Ayrıca biosante içerisinde yer alan limon özü içerdiği C vitamini ile bağışıklık sisteminizi destekleyerek vücut direncinizin yüksek olmasını sağlayacaktır. Ayrıca içerdiği alkali etkisi ile vücudunuzun asit dengesini normale çevirerek yağ yakımına etki eder. Biosante akşam detoksu içerisinde yer alan pancar özü ve probiyotik desteği ile metabolizmanızı gece için hazırlar.

Gün içerisinde aldığınız fazla şekeri vücuttan uzaklaştırarak yağa dönüşümünü engelleyecektir. Bunun yanı sıra vücut enerji kaynağı olarak depolanan yağları tercih edecektir. İçerdiği probiyotik sayesinde sindirim ve boşaltım sisteminizi de rahatlamanızı sağlayacak olan Biosante detoksun bilinen herhangi bir zararı yoktur. İçeriği doğal olduğu için su ile tüketilerek vücudu temizlemeye, arındırmaya yarayacaktır.

Biosante Detoksu Kimler Kullanabilir?

Biosante detoksu;  pancar, yeşil limon, elma, c vitamini ve alkali madde alerjisi olmayanlar  gönül rahatlığı ile kullanabilir. Hamile ve emziren anneler ile kronik rahatsızlığı olanların doktorlarına danışmadan kullanmaları önerilmemektedir.

Biosante detoks kullananlar, düzenli kullanımla birlikte kilo verme süreciniz zinde ve arınmış bir şekilde tamamladıklarını ifade etmektedirler. Bir çok kullanıcı  sindirim ve boşaltım sistemlerinin rahatlamasından memnundur. Aşağıdaki videoda biosante detoks kullanan bir kullanıcının görüşlerini ve tanışma hikayesini izleyebilirsiniz.

 

Türkiye’den Biosante Detoksu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Biosante Detoksu Ankara, İstanbul, İzmir,  Samsun, Antalya, Kastamonu başta olmak üzere Sincan, Safranbolu, Hopa, Kağızman , Çerkeş gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Biosante Detoks için tek yapmanız gereken sipariş formun u doldurmak olacak.

Avrupa’dan Biosante Detoksu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Biosante Detoksu bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Biosante Detoksu sipariş vermek istiyorsanız Amerika,Almanya, Fransa, Avusturya, İngiltere, Londra,  Brüksel, Paris, Sidney gibi bir çok ülke ve şehirden whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir