Chia Tohumu Nedir? Ne İşe Yarar?

Azteklerden bugüne kadar yüzyıllardır sağlıklı yaşam iksiri olarak bilinen chia oldukça faydalı bir tohumdur. Son zamanlarda kilo kontrolü amaçlı olarak devamlı kullanılan chia seti tohumları oldukça etkili sonuçlar vermesi nedeni ile kulaktan kulağa yayılarak geniş bir kitleye ulaşmıştır.

Ülkemizde de oldukça talep edilmesi üzerinde ithalatına başlanarak satışı yapılmaktadır. Sağlıklı yaşam iksiri olarak çiya tohumu faydaları ile bütün dünyada büyük yankı uyandırdı. Meksika kökenli olan bu özel bitkinin tohumları sağlığınız için de bir hayli faydalıdır. Özellikle kilo kontrolü ve diyet dönemlerinde bu tohumlar su ile temas ettiğinde 8 kata kadar büyüyerek midede yer kaplamış olur.

Herhangi bir kimyasal reaksiyona girmeden tamamen doğal yollar ile tokluk hissi vermektedir. Özellikle tükettiğiniz besinlerin yanında ek gıda olarak tüketebileceğiniz bu tohumlar diyet yaparken sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Set içerisinde doğal çiya tohumları da yerini almaktadır. Bunun için de ek ücret ödemenize gerek yoktur.  Sizlerde chia tohumu seti deneyerek formunuzu koruyabilirsiniz.

Chia Tohumu Seti İçindekiler

Chia Shake (Chia Tozu)

Chia Tea (Chia Bitki Çayı)

Chia Seeds (Chia Tohumu)

Kullanımları ?

Chia Tohumu Toz: Günde 250 gr kadar süte yada yoğurda 1 yemek kaşığı karıştırarak tüketilmelidir.

Chia Çayı: Gün içerisinde 2 kere 1 fincan sıcak suya 1 süzen poşet atarak tüketilir.

Chia Tohumu: Günde 250 gr süte yada yoğurda 1 yemek kaşığı karıştırılarak tüketilir.

Aynı zamanda da düzenli olarak spor ve egzersiz programları ile birlikte düzenli bir şekilde kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza destekleyici olabilir.

Chia Tohumu Nereden Bulabilirim?

Chia tohumu Türkiye’nin il, ilçe, kasaba ve köylerinden temin edebileceğiniz gibi aynı zamanda da Avrupa’dan da en iyi şekilde sipariş vererek sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Kolay ve pratik ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih ederek sahip olma fırsatını sizlerde yakalayabilirsiniz.

Chia Tohumu Kullanıcı Yorumları;  Değerli müşterilerimiz sitemizden sipariş verebileceğiniz gibi chia set hologramlı orjinal etketli bir üründür. Gerçek kullanıcı yorumlarını sitemiz üzerinden de okuyarak sizde kendi düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.