EURHO VİTAL MACAVİT KAPSELN 60 KAPSÜL

Eurho Vital Macavit Kapseln Maca Kökü Bitkisel Kapsül

Günlük koşturmaca ve yoğun bir tempo her yaştan insanı yorgun düşürebilir. Bu tempoda da kendimize ayırdığımız süre yetersiz kalabiliyor. Vücudumuz enerjisini geri  toplamakta zorlanabiliyor. Yorucu geçen zaman bizleri hem zihinsel hem de fiziksel olarak olumsuz etkileyebiliyor. Bu gibi durumlarda gücümüzü yeniden toplayabilmemiz ve kendimizi daha zinde hissedebilmemiz için gıda takviyesi almaya ihtiyaç duyabiliriz. Eurho Vital Macavit Kapseln Maca Kökü Bitkisel Kapsül bu gibi durumlarda kullanabileceğimiz enerji vermeye yardımcı bir gıda takviyesidir. Bağışıklık sisteminize olumlu etkide bulunması amaçlanarak üretilmiştir. Halsizlik, yorgunluk ve kendinizi aşırı bitkin hissettiğiniz zamanlarda kullanabileceğiniz bir besin takviyesidir. Macavit Kapseln 60 kapsül aynı zamanda  cinsel performansınızda da olumlu etki göstermenize yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Kendinizi enerjik, zinde ve canlı hissetmek istediğinizde kullanabileceğiniz bir kapsüldür. Uzun süre sonra da etkisini hala göstermesi amaçlanarak üretilen bir gıda takviyesidir.

Eurho Vital Macavit Kapseln İçeriği

Kapsül formunda olan Eurho Vital Macavit Kapseln içeriğinde; Lepidyum kökü tozu, sığır jelatini, l-askorbik asit, guarana tohumu, D-alfa-tokoferil asetat, saf su, stabilizör, yağ asitlerinin magnezyum tuzları, C ve E vitaminleri, renklendirici, titanyum dioksit bulunmaktadır.

Eurho Vital Macavit Kapseln Kullanımı

Eurho Vital Macavit Kapseln kapsül kutu içerisinde 60 kapsül bulunmaktadır. Yetişkinler için günlük 3 kapsül kullanımı uygundur. Yemeklerden sonra tok karnına bol su ile tüketilmesi önerilir. Önerilen dozun dışına çıkılmamalıdır. Gıda takviyesi olduğu için gerçek besinlerin yerini tutmaz. O yüzden sağlıklı ve düzenli beslenmek ve ek olarak Macavit Kapseln tüketilmesi önerilir.

UYARI: Eurho Vital Macavit Kapseln kapsül bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz.  Kendinizi enerjik hissetmenize yardımcı, kapsül formunda olan bir besin takviyesidir. Herhangi bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurmadan kullanmayınız. Hamilelik ve emzirme döneminde kullanılması önerilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.