FİBER SHAKE NEDİR ? NASIL KULLANILIR ?

FİBER SHAKE NEDİR ?

Çikolata ve tarçından oluşan içeriği ile metabolizmayı yüksek ölçüde hızlandırmayı amaçlayan zayıflama tozu FİBER SHAKE, kişilerin kilo fazlalığından kurtulması için diyet programına yardımcı kullanılması tavsiye edilen üründür.

 

FİBER SHAKE İÇERİĞİ

 

FİBER SHAKE  formülünde birden çok bileşen bulunan FİBER SHAKE içeriği, L-carnitine, glucomanan, tarçın, kakao, yeşil çay, sandoloz sakızı, elma ekstrası, B6 ve B3 içermekte olan doğal içerik ile oluşturulan bitkisel toz karışımıdır.

FİBER SHAKE NASIL KULLANILIR ?

Bir bardak 250 ml su yada süt içerisine 12,5 gr toz içeçek atılır. Su yada süt ile toz içecek tamamen karıştırıldıktan sonra tüketilmesi önerilir. Günlük olarak sabah ve akşam öğünlerinde tüketilmesi tavsiye edilir.

 

UYARI : Bu ürün ilaç değildir, bitkisel toz karışımıdır. Çocuklardan uzak tutulması ve ürünün amacı için kullanılması tavsiye edilir.

BİZİ BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

FİBER, SHAKE , FİBER SHAKE, FİBER SHAKE NEDİR, FİBER SHAKE NASIL KULLANILIR, FİBER SHAKE İÇERİĞİ, FİBER SHAKE YARARLARI , FİBER SH

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.