FROXİMUN YARA TOZU NEDİR ?

 FROXİMUN YARA TOZU NEDİR ?

Cilt üzerinde yara oluşumları meydana gelebilir. Ciltte oluşan yaraların tedavi olması ve iyileşmesi belli bir süreci izler. Sağlıksız beslenmek, vitamin eksikliği, bir takım rahatsızlıklar geçirmek, güneş ışınlarına fazla maruz kalmak gibi nedenler hassas ciltlerde yara oluşumuna sebep olabilir.
Froximun, yaraların iyileşmesinin hızlanmasına yardımcı olabilecek bir üründür.

Froximun sayesinde;

Optimum iyileşme sağlamak.
Nemli bir ortam yaratmak.
Isı kaybını engellemek.
Oksijen geçişine imkan vermek.
Enfeksiyonu azaltmak ve önlemek.
Otolitik debridmanı hızlandırmak.
Granülasyon dokusunu artırmak.
Ağrıyı azaltmak.
Tedavide ekonomik olmak.

FROXİMUN YARA TOZU NASIL KULLANILIR?

Froximun pudra formundadır. Yara tozu uygulanışı; cilt üzerinde bulunan yara üzerine ince bir tabaka halinde dökülür. Bu işlem gün içinde 2 veya 3 defa daha tekrarlanabilir.

Kullanım alanları: Bası Yarası,Dekubitis hastası yarası,hemotom hastası yarası,buerger hastası yarası,diabet hastası yarası,yanık yarası,diş eti yarası,deri ülserleri,mantar,pişik,açık yaralar için, açık yara tedavi.

UYARI: Froximun yara tozu bir ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavisinde uygulanmaz.Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşmayacağı yerlerde saklayınız. Yara kurutmaya yarayan bir üründür.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ 

FROXİMUN YARA TOZU , FROXİMUN , YARA , TOZ , TOZU , YARA TOZU , TOZ YARA , FROXİMUN TOZ , FROXİMUN TOZU , FROXİMUN TOZ NEDİR , FROXİMUN TOZU NASIL KULLANILIR , FROXİMUN YARA TOZU NEDİR , FROXİMUN YARA TOZU NASIL KULLANILIR , YARA TOZU NEDİR , YARA TOZU NASIL KULLANILIR , YARA TOZ NEDİR , YARA TOZ NASIL KULLANILIR

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.