Goldslim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Özellikle diyet yapan kişilerin aklında olan sorulardan biride diyet yaparken spor yapmanın gerekli olup olmamasıdır. Genellikle zaman bulamadıkları için spor yapamadıklarını ifade eden kişiler spor yapmanın diyet aşamasında ne kadar önemli olduğunu merak ederler. Elbette ki spor yapmanın hayatımız boyunca her alanında önemli yeri vardır. Fakat diyet yaparken yapılan spor hem diyetin hızlanmasına neden olarak kilo vermenizi hızlandırırken hemde kilo verme sürecinde vücutta oluşabilecek sarkmaların ve yırtılmaların önüne geçmeye yardımcı olmaktadır. Bu nedenle diyet ile birlikte yapılan spor ya da egzersizlerin önemi büyüktür. Diyet yaparken spor yapamasanız bile evde bazı aletler ya da aletsiz bazı egzersizler ile bölgesel yağlanmanın yoğun olduğu bölgelerin çalışmasına ve daha kolay kilo vermenize yardımcı olabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı ve Kullanımı

Oldukça kolay kullanım özelliklerine sahip olan Gold Slim Kavitasyon Cihazı, 3 farklı şekilde kullanabileceğiniz bir üründür.Bu farklı modlar ise;Ultrasonik ve İnfrared modu, mikro akım modu ve infrared modudur.

1- Ultrasonik ve İnfrared Modu

Kullanmaya başlamadan önce thermal jeli uygulamak istediğiniz bölgeye mutlaka sürün. Power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın ve daha sonra İnfrared ve Sonic düğmesine aynı anda basın. Jel sürülen bölgeye 20-30 dakika kadar masaj yaparak uygulamanız yeterli olacaktır.

2- Mikro Akım Modu

 Uygulamaya başlamadan önce cildinizi temiz olduğuna emin olun. Daha sonra power düğmesine basın, ışık yanıp sönecektir. Uygulamak istediğiniz bölgeye EMS bantlarını yapıştırın ve EMS kablosunu cihaza takın. 20-30 dakika kadar EMS yöntemini uygulayın. Ayrıca EMS uygularken mikro akım masaj tipi için, cihazın sol tarafındaki düğmeden mikro akım seviyesini ayarlayabilirsiniz.

3- İnfrared Modu

İlk olarak cihazı uygulamak istediğiniz bölgeye krem veya nemlendirici gibi cilt bakım ürünlerinden birini sürün. Power düğmesine basın ve kırmızı ışığın yanmasını bekleyin. Daha sonra İnfrared düğmesine basın. Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında zaman kızılötesi dalga enerjisinin çalışmaya başladığı anlamına gelmektedir. Uygulama yapmak istediğiniz problemli bölgeye masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Belirli parçalardan oluşan gold slim içerisinde; kavitasyon cihazı, ems bantları ve adaptör olmak üzere 3 parça bulunur. Ayrıca cihazı satın almanız durumunda yanında Thermal Gel hediye olarak verilmektedir. Bel ve alt karın bölgesi, ayak ve bacak, kalça ve kol gibi problemli olan bölgelerinizde kullanabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Gold Slim Kavitasyon Cihazını en ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Manisa, Giresun, Trabzon, Antalya, Osmaniye, Bolu, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Gold Slim Kavitasyon Cihazı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Gold Slim Kavitasyon Cihazına sahip olabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Kanada, İngiltere, Norveç, Lüksemburg, Çek Cumhuriyeti ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

gold slim, goldslim, gold slim kavitasyon cihazı, gold slim kavitason aleti, gold slim sipariş, gold slim kavitasyon nereden bulurum, sipariş, ödeme, kampanya, gold slim fiyatı, gold slim kavitasyon cihazı nasıl kullanılır, avrupa, goldslim avrupa, avrupa sipariş, almanya sipariş, goldslim almanya, kavitasyon cihazı avrupa, germany order, avrupada nereden bulurum, bölgesel kilo verme, kilo vermeye yard8ımcı cihazlar, nasıl kilo verebilirim, diyet

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.