Hem Doğal Hem de Şık: 2014 Yaz Modası

Beklenen yaz ayları en nihayetinde geldi çattı. Sıcaklar her ne kadar bunaltmaya başlasa da şıklığından ve zerafetinden ödün vermek istemeyen pek çok kadın bu durumdan etkilenmiyor. Hem yazın sıcaklarından korunup hem de şık bir görünüme sahip olmak isteyenlere rehberlik edecek bir yazı ile karşınızdayız. İşte hem doğal hem de şık yaz trendi:

2011-yaz-modasi-bayan-kiyafetleri

Rengarenk Giysiler İçinizi Açacak Doğanın bütün renkleri yaz günlerinde ortaya çıkarken moda da bundan esinleniyor. Kış aylarının donuk ve koyu renklerinden çok bu yaz rengarenk giysiler gardıropları süsleyecek. Pembe, mint yeşili, çiçekler bu yaz öne çıkan modeller arasında yerini alıyor. Siz de giysilerinizle yaz esintisi estirmek istiyorsanız, sezonun renkleri tam size göre!

2014-ilkbahar-yaz-moda-trendleri-pileler-5-600x600

Bu Yaz Nostalji Rüzgarı Estirecek Pileler yeniden hayatımızda. Birkaç on yıl önce sokakları süsleyen kadınların görünümü bu yaz da caddelerde olacak. Kareliler, pileler, danteller yeniden gündemde. Etek, elbise, bluz ve ceketlerde kısacası her bir parçada 70’li yılların modası olarak karşınıza çıkan bu modellere siz de çok kısa bir zaman sonra alışacaksınız.

tekomuzluelbiseler4

Dekolteler Yine Baş Döndürecek Bu yaz yine miniler göz dolduracak. Her kadına yakışan mini elbiseler, etekler, şortlar yine sezonun olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bluzlar da tek omuz modası devam ediyor. Geçen yılın en çok tercih edilen kıyafetlerinden olan düşük, omuz dekolteli bluzlar yine pek çok kadın tarafından tercih edilecek.

iceberg-2011-yaz-defilesi-1

Uzun Saçlar Göz Dolduracak Geçtiğimiz yıl kısa saç modası ile rahat eden kadınları bu yaz uzun saç modası karşılıyor. Uzun ve açık tonlardaki saçlar sıkça karşımıza çıkan saç modelleri arasında yer alıyor. Salaş modellerin yanı sıra örgüler de yine bu yaz bir adım öne çıkıyor. Taç şeklindeki saç örgüleri şimdiden pek çok kadının vazgeçemeyeceği modeller arasında yerini aldı bile…

miami-swim-week-2011-cia-maritima-luli-fama-

Mayokiniye Elveda Son 2 yılın trendi olan mayokiniler, yerini klasik mayo ve bikinilere bırakıyor. Düşük bel ve yüksek bel lycralı bikiniler yine birbirinden canlı renkleri ile göz dolduruyor.