Kas Ağrısı İçin Esansiyel Yağ Önerileri

Kaslar ağrımasına başladıklarında, dünya çapında milyonlarca insan kas ağrıları için analjezik, anti-enflamatuar, antioksidan, iyileşme, yatıştırıcı ve anti-spazmodik nitelikte esansiyel yağlara ve bitkisel krem yollarına başvurur. Kas ağrısı temel olarak vücuttaki kaslarda ve tendonlarda ağrı veya ağrı olarak tanımlanır ve akut ve kronik çeşitlere gelme eğilimi gösterir. Akut kas ağrısı tipik olarak kısa vadelidir ve muhtemelen küçük bir yaralanma, garip hareket, kapasitenizin ötesindeki bir şeyi kaldırma, uzun bir süre sonra egzersiz yapma veya başka bir tür gerilmeden kaynaklanır. Bu acı ciddi olabilir, ancak nispeten hızlı bir şekilde yok olma eğilimi gösterir. Kronik kas ağrısı, diğerleri arasında lupus, grip, fibromiyalji, kronik yorgunluk sendromu, romatoid artrit ve Lyme hastalığı gibi bir enfeksiyon veya kronik hastalık gibi daha ciddi altta yatan bir durumdan kaynaklanabilir. Semptomlar (ağrılar) sıklıkla tedavi edilebildiği halde, temel neden ele alınmazsa kaçınılmaz olarak geri dönecektir.

Kas ağrısı birçok farklı şekilde ortaya çıkabilir ve küçük bir rahatsızlıktan şiddetli bir duruma kadar şiddetli bir şekilde değişebilir. Kas ağrısının en sık görülen semptomları arasında, belli bölgelerin hassasiyeti, kızarıklık, şişlik, iltihaplanma, kaşıntı ve ağrılı ağrılardan keskin, keskin hislere kadar uzanan ağrı bulunur. Açıkça, herkes kas ağrısını farklı şekillerde deneyimliyor, ancak bu rahatsızlığa karşı koymak için birçok kanıtlanmış yöntem var. Doğal ilaçlar, soğuk ve sıcak kompreslerden, masajdan, akupunkturdan ve yogadan her şeyi içerir, ancak en etkili ve popüler yaklaşımlardan biri, esansiyel yağlar ve bu yağlardan elde edilen doğal krem çeşitleridir. Kas ağrısı için esansiyel yağları ve kremleri kullanmak, küresel, görünüşte evrensel bir sorun için kolay ve doğal bir çözümdür!

Kas ağrısı için etkili esansiyel yağ bakıyorsanız; buğday yağı, nar çekirdeği yağı, kayısı çekirdeği yağı, kırk kilit otu yağı gibi yağlara bakabilirsiniz ya da dr slip kreminde sizler için hazır bahsedilen bu yağları karıştırılmış olan bu kremi kullanabilirsiniz.

Bu makale bilgilendirme amaçlı yazılmıştır.

Dr Slim İlaç değil, TAKVİYE EDİCİ ÜRÜNDÜR!

Bize bu kelimelerden ulaştınız;  dr slip krem forum, dr slip krem fiyatı, dr slip krem ne kadara, dr slip krem nasıl, dr slip, dr slip krem içeriği, dr slip krem kullanımı, dr slip krem içindekiler, dr slip krem nasıl kullanılır, dr slip krem sipariş, dr slip krem sipariş ver, dr slip krem nasıl sipariş verebilirim.

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.