KEREVİZ TOHUMLU ÇAY 42’Lİ KARIŞIK SÜZEN POŞET (NURS)

Kereviz Tohumlu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs)

Kerevizin şifalı bit bitki olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat kereviz tohumu da kerevizin kendisi kadar şifalıdır. Kereviz Tohumlu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) cinsel gücün arttırılmasına yardımcı olan bir bitki çayıdır. İdrar söktürmeye yardımcıdır. Sinirsel olarak yorgunluğun atılmasına yardımcı olur. Aknelerin geçmesine yardım eder.

Kereviz Tohumlu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) böbrek taşının düşürülmesinde yardımcı olur. Ayrıca temizleyici bir özelliğe sahiptir. Unutkanlık problemine faydalıdır. Vücutta kanın temizlenmesine yardımcı olur. Böbrek üstü bezlerinin çalışmasına yardımcı olur. Kereviz Tohumlu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) mide spazmlarının iyileşmesine yardımcı olur. Hazmın kolaylaşmasına yardımcı olur. Sindirim rahatsızlıklarının giderilmesinde yardımcı olur. Romatizma ve gut hastalığı gibi hastalıkların iyileşmesine yardımcı olur. Diyet yapanların kilo kontrol sürecinde fazla kilolarından kurtulmasına yardımcı olur.

Kereviz Tohumlu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Kereviz tohumundan elde dilen bir bitki çayıdır. Kereviz Tohumlu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğal bir çaydır.

Kereviz Tohumlu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Kereviz Tohumlu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs)  bir kutusunun içerisinde 42 adet kereviz tohumlu süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan sıcak suyun içerisine 1 adet Kereviz Tohumlu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika demlenir. Daha sonra tüketilir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi tavsiye edilir.

UYARI: Kereviz Tohumlu Çay 42’li Karışık Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile emziren bayanların kullanmadan önce doktora başvurması önerilir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.