Nano Thermal Gel Nasıl Kullanılır?

Nano Thermal Gel Nedir?

Set halinde oluşan Nano Thermal Gel içerisinde; 30 adet serum ve 2 adet damlalık bulunmaktadır. Sabah ve akşam farklı kullanım için uygun görülen serumlar 15 adet gündüz serumu ve 15 adet gece serumu halindedir ve serumlar 8 ml’liktir. 1 adet Nano Thermal Gel seti 15 günlük kullanım için olup içerisinde bulunan 2 adet sabah-akşam damlalıklar serumların kullanımı içindir.

Nano Thermal Gel Nasıl kullanılır?

Kullanım gününe göre sıralanan serumları 15 gün boyunca üzerinde belirtilen gün sırasına göre ve düzenli kullanmanız önemlidir. Sabah ve akşam için farklı kullanacağınız serumları karın, bel, basen, bacak, kalça, kol ve kol altında kullanabilirsiniz. Serumu problemli bölgeye parmak uçlarınız ile masaj yaparak derinin iyice emmesini sağlayın. Serumları Kullandıktan sonra ellerinizi mutlaka yıkayın. Nano thermal gel haricinde sizlere önerebileceğimiz epimedyumlu macun kullanımı cinsel hayatınızı renklendirir.

Nano Thermal Gel Yan Etkisi Var mı?

Dermatolojik olarak test edilmiş olan Nano Thermal Gel bay bayan herkesin kullanabileceği bir ürün olup sadece hassas cilde sahip olan, kılcal damarları çok belirgin olan ya da varis problemi olan kişilerin kullanması için uygun değildir.

Nano Thermal Gel Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, İstanbul, Bursa, Yalova, Edirne, Mardin, Samsun ve Türkiye’nin daha birçok şehrinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Nano Thermal Gel, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için kolay ödeme seçenekleri ile sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak sizde Nano Thermal Gel sahibi olabilirsiniz.

Nano Thermal Gel Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Nano Thermal Gel Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, İspanya, Belçika, Hollanda, Danimarka, Norveç ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız; nano thermal, nano termal, jel, nano termal jel, nano thermal gel, sipariş, ödeme, kampanya, nasıl kullanılır, nano thermal gel nasıl kullanılır, nano thermal gel seti, nano thermal gel içeriği, nano thermal gel yan etkisi, nano thermal gel kimler kullanabilir, bölgesel yağlanma, kargo, avrupa, avrupa sipariş, nano thermal gel avrupa, avrupa order, nano thermal gel kampanya

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.