Q-Clinic Sakal ve Bıyık Serumu

Birçok erkeğin ortak problemlerinden biride ergenlik döneminde umutla beklediği ancak yeteri kadar çıkmayan sakal ya da bıyık sorunu olmuştur. Özellikle imaj olarak farklı biçimde tarzlarını yansıtmak isteyen erkekler yeteri kadar uzamayan ya da hiç çıkmayan sakal ve bıyık bölgesindeki tüyler nedeniyle oldukça problem yaşarlar. Kimi zaman genetik nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan bu durum kimi zaman kişinin beslenmesinden, ilaç kullanmasından ya da bazı hastalıkların tetiklemesi sonucunda ortaya çıkmaktadır. Özellikle 14 yaş itibariyle ergenlik dönemine adım atan birçok erkek bu dönem içerisinde vücudunda birçok değişime tanıklık etmektedir. Bu değişikliklerden biride erkeklerde sakal ve bıyık bölgesinde çıkan tüyler olmuştur.

 

Ancak yeteri kadar uzamayan ya da köselik olarak tabir edilen bu bölgelerde kılın bulunmaması birçok erkeğin karşılaştığı bir durumdur. Ancak kimi zaman ergenlik dönemi ile ortaya çıkmayan kıllar kimi zaman ise ergenlik döneminden sonra kendiliğinden çıkmaktadır. Ancak bu konuda doktorunuzdan yardım alabileceğiniz gibi evde bazı basit yöntemleri uygulayarak da sakal ve bıyığın daha çabuk uzamasına yardımcı olabilirsiniz.

Q-Clinic Serum Nedir?

Son zamanlarda isminden sıkça bahsettiren ve özellikle erkek tarafından kullanılarak olumlu sonuçların ortaya çıkmasını sağlayan ürünlerden biride Q-Clinic sakal ve bıyık Serumu olmuştur. Doğal içeriği ve kolay kullanımı ile bir çok erkeğin gönlünde taht kuran Q-Clinic bu nedenle son zamanlarda en çok satışı yapılan ürünlerden biri olmayı başarmıştır. İsminden de belli olduğu gibi sakal bölgesinde kullanılan Q-Clinic özellikle köse olan ya da daha gür sakallara sahip olmak isteyen erkeklerin tercihleri arasına girmeyi başarırken kolay kullanımı nedeniyle zahmetsizce ürünü uygulayabilmelerini sağlamıştır.

Q-Clinic Serum İçerisinde Bulunan Maddeler

Farklı bileşenlerin belirli bir miktarda kullanılması ile bir araya gelen Q-Clinic içerisinde; Deionied Water, Procapil (Apigenin, Biotinil tripeptid, Oleanoic asit) Zinc Pyrithione, Stinging Nettle, Biotin, Glycerin, Benzyl alcohol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, Fragrance gibi bileşenler bulunmaktadır. Her bir şişesi 30 ml’dir ve 3 ay kullanım içindir.

Q-Clinic Serum Nasıl ve Hnagi Bölgelerde Kullanılır?

Özellikle zahmetsiz kullanım şekli ile erkeklerin dikkatini çeken Q-Clinic Sakal Serumu,  İhtiyaç duyulan bölgeye serum sıkılmalı ve dairesel hareketlerle masaj yapılarak yedirilmelidir. Özellikle belirli saatlerde uygulanma ihtiyacı duymayan Q-Clinic, gece yatmadan önce veya gündüz rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Bunun dışında sakal konusunda problem yaşayan tüm erkeklerin kullanabileceği Q-Clinic Sakal Serumu, şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Dilerseniz doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz. Ayrıca sadece sakal bölgesi ile sınırlı kalmayan Q-Clinic serumu problemli olan diğer bölgelerde ve bıyık bölgesinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Q-Clinic sakal ve Bıyık Serumu Nerede Satılır?

En uygun fiyat ve orijinal ürün garantisi ile birlikte Ankara, Eskişehir, Malatya, Karaman, Diyarbakır, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla Q-Clinic Sakal Serumu satın alabilirsiniz. Q-Clinic Sakal Serumu hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Q-Clinic Serum Avrupa’da Nerede Satılır?

Kampanyalı ve avantajlı fiyatlar ile birlikte Almanya, hamburg, İtalya, Amsterdam, Rotterdam, Belçika, Fransa ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Q-Clinic Seruma sahip olabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
q clinic, q clinic sakal serumu, q clinic sakal serumu kullananlar, q clinic sakal serumu yorum, q clinic sakal yorumlar, q clinic sakal serumu kullanımı, q clinic sakal serumu yorumlar, q clinic sakal serumu kullanım şekli, q clinic sakal serumu kimler kullanabilir, q clinic sakal serumu nereden bulurum, q clinic sakal serumu fiyatı, q clinic sakal serumu nerede satılır, q clinic sakal ve bıyık serumu, q clinic bıyık serumu, saç dökülmesi, sakal dökülmesi, köse, köselik neden olur, sakal çıkarma yöntemleri, bıyık çıkarma yöntemleri, almanya sipariş, avrupa sipariş, q clinic sakal serumu avrupa, q clinic sakal serumu avrupada nerede satılır, sakal neden çıkmaz, bıyık neden çıkmaz, köselik nedir, köselik tedavisi, sakal ve bıyık çıkarıcı

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.