S&A 30 Days Kullanımı ve İçeriği

Doğanın mucizesi olan bitkiler her alanda bize yardımcı olmaya devam ediyor. Özellikle soğuk kış aylarında grip ve nezle gibi enfeksiyonel hastalıklara karşı kalkan misali görev yapan bitkiler yine bu hastalıklardan korunmamızı sağlıyor. Zencefil, kekik, ekinezya, sarımsak, okaliptüs, nane, meyan kökü gibi bazı bitkiler hem vitamin içeren hem şifa kaynağı olan bitkilerdendir. Grip, nezle gibi hastalıklar ilk başta boğaz tıkanıklığı, ateş, halsizlik gibi belirtilerle kendini göstererek kısa zamanda yataklara düşmemize neden olur. İlk belirtileri ile birlikte bu bitkileri tüketerek hastalığın daha hafif geçmesini sağlayabilirsiniz. Herhangi bir kronik hastalığınız var ve daha önce bu bitkileri kullanmadıysanız kullanmadan önce doktorunuza danışmanızda fayda var.

S&A 30 Days Nedir?

Kapsüllerden oluşan ve içerisinde ki kapsüllerin tamamı bitkisel olan S&A 30 Days, S-30 Days ve A-30 Days olmak üzere iki farklı kapsülden oluşmaktadır. Yüzde 100 bitkisel kökenli kapsüller bitkisel olarak formüle edilmişlerdir ve bu sebeple vejeteryanlar için de uygundur. Ayrıca her 1 kapsül 500 mg.dır. Tek pakette Sabah için 30 kapsül + Akşam için 30 kapsül kullanımı ile toplam da 60 kapsül bulunmaktadır.

S-30 Days Bitkisel Kapsül

Noni Yaprağı 342mg, Vitamin C 23mg, Vitamin E 27mg, Soya Lesitini 15mg, Yeşilçay Yaprak 33mg, Funda 41mg, Civanperçemi 19mg  bulunmaktadır.

A-30 Days Bitkisel Kapsül

Lotus Yaprağı 200mg, Limon otu 119mg, Siyah Üzüm Çekirdeği 32 mg, Buğday Çimi 23 mg, Zencefil 19 mg, At kuyruğu otu 7 mg bulunmaktadır.

S&A 30 Days Nasıl Kullanılır?

Sadece yetişkinlerin kullanması tavsiye edilirken S&A 30 Days kapsül, çocukların ve hamile bayanların kullanması uygun görülmemiştir. Kullanımı oldukça bkolay olan kapsüllerden sabah, öğle, akşam öğünlerinden 30 dakika önce bol ılık su ile alınız. Bunun dışında yemeklerde ve yemeklerden sonra 2 saat su içmemeye dikkat edin.

Nasıl Saklarım?

Direk güneş ışığı almayan serin, rutubetsiz ortamda ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayabilirsiniz. Ürünün ambalajı üzerinde yazan ve tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Üretim ve son kullanma tarihi hakkındaki bilgiler teslim edilen ürünün ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız. Sürekli ilaç kullanan ve hamile ya da hamilelik şüphesi olan bayanların kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışması tavsiye edilmektedir. İlacı kullananlar beklenmeyen bir etki ile karşılaşmaları durumunda doktora başvurabilirler.

S&A 30 Days Nereden Bulabilirim?

S&A 30 Days nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Edirne, İstanbul, İzmir, Rize, Kastamonu, Muğla ve diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde S&A 30 Days siparişi vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte S&A 30 Days sahibi olabilirsiniz.

S&A 30 Days Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

S&A 30 Days Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Danimarka, Belçika, Hollanda, İtalya, Norveç ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede S&A 30 Days sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
S&A 30 Days kapsül, S&A 30 days, S&A 30 days nedir, S&A 30 days nasıl kullanılır, sipariş, kampanya, kargo, S&A 30 days nasıl içilir, S&A 30 days bitkisel mi, S&A 30 days içeriği, S&A 30 days kimler kullanabilir, S-30 days, A-30 days, avrupa siparis, avrupa, S&A 30 days kampanya, SA 30 days

Aşağıdaki sipariş formuna bilgilerinizi hemen ekleyerek en kısa sürede S&A 30 Days sahibi olabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.