Santelife Form Çorbası Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Kilo vermek konusunda sayısız yanlış bilgi kulaktan kulağa yayılır. Kilo vermek istiyorsan mutlaka şunu ye, mutlaka bunu iç gibi sürekli bir önerme duyar kafamız karışır. Hatta bir bildiği vardır diyerek her önerileri uygularız. Tamamen yanlış olan bu bilgiler kişilerin yaşam tarzı ve isteklerine göre belirlenen hiçbir bilimsel açıklaması olmayan önerilerdir. Mesela, diyet yaparken istediğin kadar meyve yiyebilirsin tavsiyesi yanlıştır. Çünkü aşırı meyve tüketimi ile birlikte alınan fruktoz, vücutta yağa dönüştürülebilir ve özellikle karın bölgesinde yağlanmaya neden olabilir. Ana öğünlerden birini atlarsam kolay zayıflarım düşüncesi tamamen yanlış olup hiçbir öğün atlamanın kilo vermenize bir desteği olmayacak aksine diyetinizin olumlu sonuçlanmasını engelleyecektir. Açken egzersiz yaparsam daha çok yağ yakarım, elma sirkesi içersem zayıflarım, diyet ürünlerini istediğim kadar yiyebilirim, kızarmış ekmeğin kalorisi düşüktür. Bu bilgiler tamamen yanlış olup kilo vermenize yardımcı olmayacaktır. Diyet yapmadan önce doğru bilgileri diyetisyeninize başvurarak öğrenebilirsiniz.

Santelife Nedir?

Toplamda 21 gün süren 1 kutu içerisinde 21 adet bulunan form çorbasıdır. Santelife form çorbası bazı sebzelerin ve baharatların kurutulması ile yapılmıştır. Bunlar; domates, sarımsak, maydanoz, soğan, lahana, yeşil biber, brokoli, kırmızı acı biber, kereviz, zencefil, karabiber, kimyon doğada var olan sebze ve baharatların kurusudur.

Santelife Sebze Form Çorbası Nasıl Hazırlanır? 

250-300 ml. civarındaki 1 kupa kaynamış suyun içerisine 1 adet Santelife form çorbası atarak 3-4 dakika kadar özdeşmesini bekleyin ve için. Günde 1 adet santelife form çorbasını akşam yemeğinden 15-20 dakika önce tüketmeniz tavsiye edilmektedir.

Santelife Form Çorbasını Nereden Bulurum?

Santelife form çorbasına en uygun ve hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Tokat, Amasya, Iğdır, İstanbul, Isparta, Gaziantep ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Santelife Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Santelife Asyada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Moğolistan(Mongolia), Yemen, Suudi Arabistan(Saudi Arabia), Pakistan, İran(Iran) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, asya, asya sipariş, santelife asya, santelife kullanımı, santelife hangi besinlerden oluşur

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.