Sarımsak Çayı ile Kilo Vermek

a07a205ca975c0f804c2189b21e3a282_1384243021Günlerdir Fahriye Evcen ile ünlü olan sarımsak çayı ile yatar kalkar olduk. Malum ünlüler uzman diyetisyenler ve yaşam koçları ile çalışarak yeni diyetler bulma çabası içindeler ve bunu başarıyorlar da ve her geçen gün farklı yöntemleri ile karşımıza çıkıyorlar. Fahriye Evcen de bunlardan bir tanesi. Normalde de çok fazla gözle görülür bir kilosu bulunmayan başarılı oyuncu,  sarımsak çayı diyeti ile daha fit bir görünüme kavuştu.

Peki, nedir sarımsak çayı ve nasıl kilo verdirir, gelin birlikte göz atalım;

Sarımsak çayı tarifi;

3 parça zencefil, 3-4 diş sarımsak ve limon suyu

Hazırlanışı:

1 litre suda ince ince doğranan, ya da rendelenen zencefil kaynatılır. Su ve zencefil iyice kaynatıldıktan sonra 3-4 diş sarımsak bu malzemelerin içine eklenir.

5-6 dakika demlendikten sonra soğuk olarak içilir.

Kullanışı:

Sabah öğlen büyük bir fincan, sarımsak çayının içilmesi önerilir. İhtiyaç duyulmasına bağlı olarak akşam da içilebilir. Kesinlikle şeker kullanılması önerilmeyen bu çay, içmeden önce limon sıkılması çayın etkinliğini artıracaktır. Açken ya da çok tokken tüketilmemesi önerilmektedir.

Diyet ve sarımsak çayı:

Düzenli olarak içildiğinde, metabolizmayı hızlandırarak, kişinin ödem sökmesini sağlar. İçeriğindeki zencefil ile yağ yakımını hızlandırır. Tek başına sarımsak çayı ödem atılmasını sağlar. Fakat sarımsak çayı ile yapılan diyet ve spor yapmak kilo vermesini hızlandırır.

Uzmanlar sarımsak çayı diyeti yaparken, küçük porsiyonlar tüketilmesi gerektiğini ve günde en az 2 kere içilmesi gerektiğini önermişlerdir.

Sizde bu sağlıklı içecek ile kısa sürede formunuza kavuşabilirsiniz.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Sarımsak çayı, sarımsak çayı diyeti, fahriye Evcen ve sarımsak çayı, doğal yollarla zayıflama, zayıflama yöntemleri, zayıflama kuralları, büyük beden, spor ve kilo vermek, kilo vermenin sırları, mucize diyetler

Karbonat çayı da zayıflamanıza yardımcı olabilir. Videoyu izleyerek karbonat çayı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.