Selahattin Dönmez İle Kalça ve Basen Eritmenin Formülü

Hepimiz sağlıklı bir vücuda sahip olmak isteriz. Ama artık insanlar sağlıklı bir vücuttan ziyade güzel görünmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Şunu unutmayalım ki her güzel görünümlü, fit insanlar sağlıklı değildir. Bunun için sağlıklı beslenme ölçütünü iyi bilmek gerekiyor. Güzel görünmek için değil sağlıklı görünmek adına bir şeyler yapmanın gerekli olduğunu bilmek şart.

Bölgesel kilolar için ise insanlar çok fazla maddiyat ile cerrahi müdahalelerden geçebiliyorlar.  Bunun yerine önce uzman bir doktordan yardım almak şart eğer bunun için imkânınız yoksa özellikle kalça ve göbek fazlalıklarından şikâyet edenler için, Selahattin Dönmez ’den kalça ve göbek eriten içecek tarifini sizinle paylaşmak istedik:_dsc9377

Dönmez; kalça ve göbek eritmek, zor olsa da bunu bazı formüllerle aşabilirsiniz, tropik meyveler bu özel yağlanmaya karşı çok iyi kalkanlardır dedi ve birçok meyvede meyve asitleri, aroma vericiler, özel enzimler, antioksidanlar ve sağlıklı karbonhidratlar bulunduğunu belirtti.

meyve

Demet Kutluay, Selahattin Dönmez ’in bu içeceği ve spor yardımıyla vücudunun bu bölgelerinin şekle girdiğini de açıkladı ve yatmadan önce 1 küçük su bardağı kadar içerek harika sonuçlar elde ettiğini dile getirdi.

demet-kutluay_269955

Dönmez;  sağlıklı diyetin vücutta metabolik düzen içinde bölgesel olarak zayıflamaya çok büyük etkisinin olduğunu sözlerine ekledi.

İçeceğin malzemeler ise şöyle;

*1 adet olgun tatlı mango

*½ adet büyük boy havuç

*1 parmak kalınlığında taze zencefil

shutterstock_42272995

Yapılışı;

*Kabuğu soyulan malzemelerin olan çekirdekleri çıkartılır ve hepsi birlikte katı meyve sıkacağından geçirilir.

*Sizde bu karışım ile kalça ve göbek sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

havuç

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Bölgesel zayıflama, göbek eritme, kalça eritme, basen eritme, bölgesel zayıflama diyetleri, bölgesel zayıflama egzersizleri, yağ yakıcı diyetler, hızlı yağı yakmak, şok diyetler, hızlı kilo vermek, popüler diyetler, selahattin dönmez, selahattin dönmez kimdir, selahattin dönmez diyetleri