Selülit ve Varis Seti 75 TL

Untitled-1-copyBacak esteteğinin en büyük problemlerinden biri olan selülit ve varis problemi, çoğu kadının korkulu rüyasıdır. Üstelik sadece estetik açıdan değil, bacak sağlığı açısından da varis ve selülit ciddi sıkıntılar vermektedir. Varis ilerlediğinde bacakların belli kısmında ağrılara neden olan şişkinliklere neden olur, aynı şekilde selülitin ilerlemiş aşamalarında kişiler ağrı ve acı çekmeye başlarlar. Bu nedenle  selülitten kurtulmak isteyen kişiler için araştırdık ve uygun fiyatlı, oldukça etkili bir set bulduk!

Selülit ve Varis seti içerisinde bacaklarınızdaki kan dolaşımını artırmakta ihtiyacınız olabilecek her şey var.  Varis ve selülitlerde etkili, at kestanesi jeli , masaj yağı, yosunlu selülit sabunu ve özel üretilmiş liften oluşan seti, düzenli ve programlı bir şekilde kullandığınızda problemlerinizi yenebileceksiniz. Bu setin içindeki her bir ürünü içerik ve yarar bakımından ele almakta faydalar var.

1 – At kestanesi Jeli

Jeli cilde sürüp yaydığınız anda tazelik,canlılık ve ferahlık hissi verir.Özellikle fiziksel zorlanmalardan hemen sonra uygulandığında rahatlama hissi sağlar. Ream Quartett At Kestanesi Jeli okaliptus,at kestanesi,arnika,kekik,biberiye ve mürver gibi çeşitli bitkisel maddeler içerir.Masaj sırasında kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı özellik gösterir. Tazeleyici,canlandırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle iyi hissettir.Emilim hızı yüksek olduğundan etkisini kısa sürede göstermektedir.

At Kestanesi Jeli Özellikleri:

Dinlendirici ve rahatlatıcı bitkisel masaj jeli.Boyun bölgesi ,kollar, dirsekler, omuzlar, bel, bacaklar, dizler, kalça bölgelerinde uygulanabilir. Bu bölgelerde rahatlama sağlar ve kan dolaşımını arttırır.

2 – Saçaklı Lif

* Kan dolaşımını hızlandırırmaya yardımcıdır.

* Selülit olan bölgelere masaj yaparken kullanılmalıdır.

3 -Mecitefendi Yosunlu Selülit Sabunu
Mecitefendi Selülit Sabunu içerisinde bulunan  bitkisel özler olan kakao yağı, keten yağı, hardal yağı, zeytin yağı ve doğal yosunlar sayesinde, doğum öncesi ve sonrasında vücutta oluşan çatlamalara ve sarkmalara karşı da etkili bir sabundur. Selülitli bölgelerde masaj yaparak kullanıldığında kan dolaşımını hızlandırır ve ciltteki hasarları ve pürüzleri gidermede etkilidir.

Kullanımı :

Sabah akşam günlük olarak güvenle kullanabilirsiniz.

4 – Softem Selülite Karşı Masaj Yağı 100ml

Selülit içeren bölgeye banyo sonrası masaj eşliğinde uygulanmalıdır. Etkiyi artırmak için tahta selülit tarağı ya da deniz tuzu ile beraber kullanılabilir. Gün aşırı uygulanması tavsiye edilmektedir. . Selülite karşı aromaterapi masaj yağı, cilde sıkı ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı aromatik yağlar ile cildi besleyen, nemlendiren vitamin, bitkisel yağlar içermektedir. Kimyasal maddeler ile boya, parfüm ve koruyucu içermemektedir.

İçeriği:

Oleum Citrus Limon ( Limon yağı ), Oleum Sesamum Orientale ( Susam yağı ), Oleum Rosmarinus Officinalis( Biberiye yağı), Oleum Juniperus cummumis ( Ardıç yağı ), Oleum Citrus Sinensis ( Portakal yağı ), Oleum Prunus Armeniaca ( Kayısı çekirdeği yağı ), Oleum Vitis Vinifera ( Üzüm çekirdeği yağı ), Oleum Juglans Regia ( Ceviz yağı ) , Oleum Olea Europaea ( Zeytin yağı ), Oleum Eucalyptus Globulus ( Okaliptus yağı ), Oleum Lavandula Angustifolia ( Lavanta yağı ), Tocopherols ( E vitamini )

canli

Üstelik bu set şu an sadece 75 tl! Siz de selülit ve varisi geride bırakmak istiyorsanız 7/24 canlı destek hattına yazarak siparişinizi verebilirsiniz! Güzel bacaklar ve selülitsiz bir hayat bir telefon uzağınızda!