Slim Caps Satın Almadan Önce Mutlaka Okuyun

Slim Caps Nedir?

Slim caps, gece ve gündüz kullanımı için ayrı ayrı üretilmiş iki ayrı  kapsüldür. Kapsüller sıvı içeriklere sahiptir. Gündüz kullanımı için olan pembe kapsüller 30 adettir. Gece kullanımı için olan mavi kapsüller de 30 kapsüldür. 1 aylık kullanım için yeterlidir.

Slim caps nedir, ne işe yarar ? Slim caps metabolizmanızı hızlandırmaya ve yağ yakımına destek olmak amacıyla üretilmiş bir üründür. Gündüz bir şekilde efor sarf ederek yağ yakımına yer verebilen vücut geceleri dinlenme moduna geçerek metabolizma hızınızı yavaşlatır. Slim caps kullanımı bu noktada devreye girecektir.  Slim capsin de katkısıyla geceleri dinlenme moduna geçerek  yavaşlayan metabolizmanızı tetikler ve hızlanmasını sağlar. Böylece enerjiye ihtiyaç duyan vücut bu enerji için yağlara yönelir. Geceleri sadece genel fonksiyonlar için enerji harcayan vücudunuz slim caps ile tam 400 kalori yakmanızı sağlayacaktır.

Gündüz yakılan kalori miktarınıza +300 daha istiyorsanız slimcaps ile buna da ulaşabileceksiniz. Gündüz kapsüllerini uyanır uyanmaz aldığınızda ve düzenli kullanım sonrasında iştahınız da azalacaktır. Böylece az kalori alıp çok kalori yakarak kilo verme sürecini  hızlandırmaya başlayacaksınız. Enerjiye duyulan ihtiyacı ise vücudunuz katılaşmış bölgesel yağlardan sağlamaya başlayacak.

Slim Caps Nasıl Kullanılır?

Slim caps kullanımı oldukça kolay bir üründür. Sabahları uyanır uyanmaz pembe olan kapsülden bir adet almalısınız. Akşam yemeğinden 2 saat  önce de mavi olan kapsülü almalısınız. Düzenli kullandığınızda  iştah azalması, ani atıştırma isteğinizde duraklama ve kalori yakımında hızlanma olacaktır.

Türkiyeden Slim Caps Nasıl Sipariş Verebilirim?

Türkiye’nin her noktasından il, ilçe, köy fark etmeksizin ürüne ulaşabilirsiniz. kolay ödeme seçenekleri şu şekildedir ; UPT,WESTERN UNİON, KREDİ KARTI, HESABA HAVALE, MONEY GRAM,RİA EXPRESS,İBAN NUMARASINA HAVALE, İNTERNET ÜZERİNDEN ONLİNE ÖDEME, PTT İSME HAVALE, İSME HAVALE seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Avrupadan Slim Caps Nasıl Sipariş Verebilirim?

Slim caps bütün Avrupa, Asya, Afrika, Uzakdoğu, Ortadoğu gibi pek çok ülkelere gönderim sağlamaktayız. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde slim caps ürününü sipariş vermek istiyorsanız WhatsApp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollara seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Avrupa ve Tüm Dünya ülkelerinden de kolay ödeme seçeneğimizde şu şekildedir ; UPT,WESTERN UNİON, KREDİ KARTI, HESABA HAVALE, MONEY GRAM,RİA EXPRESS,İBAN NUMARASINA HAVALE, İNTERNET ÜZERİNDEN ONLİNE ÖDEME, PTT İSME HAVALE, İSME HAVALE seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir