Spor Yaparken Dinlemeniz için 9 Şarkı Önerisi

Evet hanımlar, malum yaza doğru yaklaşıyor ve kilo verme isteğimiz daha fazla. İşte bu durumda spor yapmamız gerekiyor. Spor yapmak zor ve yorucu gelse de mutlaka spor yapmaya devam etmeli ve sağlıklı bir şekilde kilo vermelisiniz.

Spor yaparak kendimizi çok daha iyi hissetmeye başlayacak, öz güvenimiz artacak, vücudumuzda bulunan halsizlik gidecek zinde  ve güçlü bir vücut gelecek. Beynimize iyi gelecek, stres, kaygı, üzüntü gibi bizi psikolojik etkileyenler nedenlerden uzaklaşacak ve daha mutlu, huzurlu olacağız.

Devamlı olarak spora devam etmek istememizin sebebi sadece kilo vermek olmamalı. Sağlıklı yaşamak için, vücudumuzun daha iyi olması için günlük spor yapmalıyız. En azından günlük 10000 adım yürümeyi kendimize hedef haline getirmeliyiz. Haftada 2-3 gün bir spor dalını seçip onu yapmalıyız. Kalbimiz için, sağlığımız için bunu yapmalıyız. Unutmayalım ki fazla kilolarda bir sağlık sorunudur. Tedavi edilmezse kolesterol, şeker gibi hastalıklara davetiye çıkarır,yok yere bir sürü sağlık problemiyle uğraşırız.

Spor yapmaya bünyeniz alışkın değilse evet zorlanabilirsiniz. Ama alında hiçbir şey sağlıksız olmak kadar insanı zorlamaz. Bu yüzden fırsatınız varken çabalamalı ve sağlıklı olmalısınız. Sağlığınızın kıymetini gitmeden önce anlamalısınız.

Eğer spor yaparken sıkılıyorsanız, kendinizi itecek bir güç arıyorsanız sizlere birbirinden enerjik, hareketli, bomba gibi şarkılar önereceğim. Spor yaparken müzik dinlemek sizi itecektir. Bu şarkılar ile spor yaparken eğlenmenizi ve keyifli olmanızı dilerim.

Keyifli sporlar dileriz.

 

1-INNA – Gimme Gimme

2- Arilena Ara – Nëntori

3- Anne-Marie – Ciao Adios

4-Bebe Rexha – I Got You

5-Artistic Raw Ft. IDA – In the Middle

6-Lost Frequencies – Are You With Me

7-Alexandra Stan & INNA feat. Daddy Yankee – We Wanna

8-50 Cent – We Up

9-Big Boi – Mama Told Me (Explicit) ft. Kelly Rowland