TİTANBOR NASIL KULLANILIR?

Titanbor Nasıl Kullanılır?

Araba sevdası olan kişilerin işini kolaylaştıracak bir ürün olan Titanbor ürünü 2’li setten oluşan yağdır. Titanbor yatık tasarrufu sağlamanızı amaçlayan bir üründür. Arabasına düşkün olan, araba ile ilgili hiçbir bakımı ihmal etmeyen ve gezöeyi seven kişiler için oldukça tasarruflu bir üründür. Amerika ve Avrupa’da satışı gerçekleştirilen Titanbor, bilerce kişi tarafından tercih edildi.

Titanbor Nasıl Kullanılır?

Titanbor maddi anlamda da tasarruf etmenize destek sağlayan bir üründür. Peki Titanbor nasıl kullanılır? 2’li setten oluşan titanbor ürünlerinden biri aracın motoruna konulur ve daha az yatık harcamasına yardımcı olur. 2. Ürün ise aracın benzin deposuna dökülerek beygir gücünü yükseltmeye ve aracın performansını arttırmaya yardımcı olur. Titanbor ürünü LPG OLAN ARAÇLAR HARİÇ diğer araçlarda kullanılmaya uygun olarak üretilmiştir. Kamyon, minübüs, taksi gibi ticari araç şoförlerinin de vazgeçilmezi haline gelen Titanbor ürünü ünlü Monte Carlo Rallisine de sponsor olmuştur. Birçok ünlü firmanın önünü kesmek istediği ve satılmaması için önüne taş koyduğu Titanbor ürünü hem maddi anlamda hem de manevi anlamda yardımcınız olmayı amaçlar. Kullanım süresi de oldukça uzun ömürlüdür. Titanbor ürünü 6 ay boyunca kullanabileceğiniz bir üründür. Sınırlı sayıda olan Titanbor  birden fazla  kişi tarafından istenilen bir üründür.

Araba sevdası olanların ve araç modifiye tutkunlarının bilmiş olduğu Nitro Oksit sistemi olan NOS, nitro oksit N2O adlı maddeden ayrıldığı zaman yakıt köklerinin hava değil de oksijen yakmasına yardımcı oluyor ve oksijen yakan aracın normalinden daha yüksek güç vermesine yardımcı oluyor.

UYARI: Titanbor ürünü bir ilaç değildir. Araç yakıt tasarrufu sağlamaya yardımcı olan ve 2’li setten oluşan yağdır. LPG’li araçlarda kullanılmaz. Dikkatli kullanım gerektirmektedir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.