Ünlülerin Zayıflama Sırları

PELİN ÖZTEKİN

Pelin Öztekin, oyunculukta kendini göstermeye başladığı yıllarda da kilolu halde başlamıştı. Rasim Öztekin’in kızı olan Pelin Öztekin 158 kiloya ulaştığında kilo verme kararı aldı. Tüp mide ameliyatı yöntemiyle ilk 6 ayında 100 kiloya düştü. Tüp mide ameliyatı geçirdiği için bu süreçte sıvı beslendi. Daha sonra spor ile kilo verme serüvenini destekleyen Pelin Öztekin  21 aylık kilo serüvenine şuan 63 kilo olarak devam ediyor.

pelin Öztekin

Güzel oyuncu fiziği ile ne kadar övünse azdır. Spor ve sağlıklı beslenmeyi kendine yaşam prensibi olarak belirleyen Pelin Öztekin henüz hedefine ulaşmış değil. Bu yüzden plates, yürüyüş ve sağlıklı beslenme yöntemlerine devam ediyor.

EMRE AYDIN

Cinni: Uyanış filmi için yönetmenlik yaptığı dönemde aldığı kilolar ile çok haber olan Emre Aydın kilo verme konusunda da başarısını konuşturan ünlülerimizden biridir. 85 kiloya çıktığı dönem fotoğraflarını gören hayranları hayal kırıklığına uğramıştı.

Emre Aydın

3.5 ay gibi bir süre de 14 kilo vererek 71 kiloya düştü. Bu süre boyunca haftanın 6 günü sıkı bir şekilde spor yapan Emre Aydın eski formuna kavuştu. Eşi ve sevdikleri tarafından kilo verme sürecinde çok desteklenen ünlü sanatçı artık 71 kilo olarak hayatına devam ediyor.

OKAN KARACAN

Okan Karacan kilo problemini en çok gözlediğimiz ünlülerden biridir. 140 kiloya kadar çıkan Okan Karacan mide küçültme ameliyatı geçiren ünlülerimizdendir. Mide küçültme ameliyatı sonrası kilosunun yarını veren oyuncu 70 kiloya inmiştir.

okan karacan

 

Sonrasında ise oyunculuğu bırakıp ticaretle uğraşmaya başlamıştır. Zayıfladıktan sonra ilginç roller için teklifler alan oyuncu artık hayatına ticaretle uğraşarak devam etmek istediğini belirtmiştir.

NAZAN ÖNCEL

Nazan Öncel, konserlerinde aldığı kilolarla dikkatini çekmişti. Sanatçı sahne performansı sonrası 6 aylık bir sürece geçiş yaptı ve bu sürede 13 kilo vererek tekrar kameralar karşısına geçti.

nazan öncel

Kilo vermesindeki sırrı açıklayan Nazan Öncel, vegan diyeti ile zayıfladığını dile getirdi. Vegan diyetinde tamamen sebze ağırlıklı beslenme mevcuttur. Hayvansal gıda tüketimi yapılmamaktadır.

HAZAL KAYA

Hazal Kaya oyunculuğa  başladığı yıllarda zayıftı. Fakat hipoglisemi rahatsızlığı yüzünden 13 kilo alarak bir dönem kilolu olarak devam etti.

hazal kaya

Fazla kiloları ile başı derde giren Hazal Kaya sağlıklı beslenme ve spor yöntemiyle 2.5 aylık sürede 13 kilo verdi. Kilo vermesinin sırrı sorulduğunda ise düzenli ve sık beslenme ile yürüyüş yaparak verdiğini açıkladı.