White Shot Diş Beyazlatma Bandı

İnsanlarda diş renkleri tıpkı ten renkleri gibi farklılıklar gösterir. Kimi kişilerin diş yapısı doğuştan beyazken kimi kişilerin ise, dişin yapısı gereği sarıdır. Bu nedenle bazı kişiler dişlerini aksatmadan fırçaladıklarını ancak dişlerinin yeteri kadar beyaz durmadığını söylerler. Bu durum karşısında mahcup olan kişiler ise rahatça gülümseyemediklerinden şikayetçi olurlar. Ancak bu problemden şikayetçi olan birçok kişi belirli aralıklar ile dişlerini beyazlatmayı ve daha sağlıklı dişler ile gülümsemeyi tercih ederler. Beyazlatma dişlerin yapısında yani mine ve dentin tabakasında oluşan renklenmeleri giderme işlemidir. Ancak diş beyazlatma diş hekimleri tarafından yapılabildiği gibi bazı toz, bant ya da macun gibi kişinin evde uygulayabileceği yöntemler ile de yapılabilmektedir.

White Shot Nedir?

Özellikle diş konusunda hassas olan ve bu nedenle kişilerin sıklıkla kullanmayı tercih ettikleri diş beyazlatma yöntemlerinden biride white shot olmuştur. White shot özellikle sararan dişlerden şikayetçi olan kişilerin kullanmayı tercih ettiği diş beyazlatma bantlarıdır. Farklı kullanım özelliği olan ve kısa sürede güvenle gülümsemenizi sağlayan white shot, set halinde olan ve kolay kullanım özellikleri bulunan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır.

White Shot İçeriği ve Kullanımı

Set halinde olan White shot içerisinde; 14 adet alt dişler için, 14 adet üst dişler için toplamda 28 adet diş bandı bulunmaktadır. 1 kutusu 14 günlük kullanım için olan White shot, aynı zamanda kolay kullanım özelliklerine sahip olan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır. Hiçbir yan etkisi olmayan ve bu nedenle herkesin güvenle kullanabileceği White shot sadece belirli özelliklere sahip şeffaf diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır.

White Shot Bantları Nasıl Kullanılır?

Diş yüzeyine kolayca yapışabilme özelliği ile üretilmiş olan white shot, kolay kullanımı nedeniyle gün içerisinde istediğiniz saatte kullanabileceğiniz bir üründür. Şeffaf jelatin üzerindeki bantları ambalajından dikkatli bir şekilde çıkarıp üst ve alt dişlerinize ayrı ayrı olmak üzere yapıştırın. Yaklaşık 30 dakika kadar dişlerinizde kalmasını sağlayın ve ardından bantları çıkararak dişlerinizi fırçalayın.

White Shot Nerede Satılır?

Kampanyalı ve uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Çankırı, Yozgat, Hatay, Mersin, Adıyaman, Zonguldak, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla White shot diş beyazlatma bandına sahip olabilirsiniz. White shot hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde White shot bantlarına sahip olabilirsiniz.

White Shot Avrupa’da Nerede Satılır?

En uygun ve avantajlı fırsatlar ile birlikte Almanya, Hollanda, Kanada, Norveç, Belçika, Berlin, İsviçre, Hamburg, İtalya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede White shot’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
white shot, white shot nedir, white shot diş beyazlatma, white shot diş beyazlatma bandı, white shot nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı, diş, diş beyazlatma, diş beyazlatıcı, diş beyazlatıcı, sağlıklı dişler, dişler nasıl beyazlar, diş beyazlatıcı ürünler, diş beyazlatıcı jel, diş beyazlatıcılar, diş beyazlatıcı bant, diş beyazlatıcı toz, diş beyazlatıcı eczane, diş beyazlatma ankara, diş beyazlatma aleti, diş beyazlatma acıtırmı, diş beyazlatma aparatı, diş beyazlatıcı bant kullananlar, diş beyazlatıcı bant fiyatları, diş beyazlatıcı bitkisel ürünler, diş beyazlatma bantları, diş beyazlatma cilası, diş beyazlatıcı bitkisel çözüm, diş beyazlatma evde çözüm, diş beyazlatıcı formüller, avrupa, white shot avrupa, avrupa sipariş, avrupada nerede bulurum, diş sararması, dişler neden sararır, diş beyazlatma yöntemleri, dişler nasıl beyazlar

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.