X-Tra Gel, Sıkılaştırıcı, İnceltici ve Selülit Önleyici

 

Xtra Gel size kilo vermenizde yardımcı olacak! Ünlülerin en büyük yardımcısı X-Tra Gel ile fazla kilolarından kurtulan, selülit problemini yenen Ivana Sert, bu ürünü tüm kadınlara öneriyor.  Siz de Ivana Sert’in formuna kavuşabilirsiniz! Yapmanız gereken tek şey X-tra Gel’in etkisine güvenmek.

Bugün Ne Giysem‘in güzel jürisi, stilit ve moda tasarımcısı İvana Sert‘in formunu koruduğu yepyeni bir zayıflama yöntemi. X-Tra Gel kapsül’ün en büyük farkı vücuttaki suya dokunmadan yağ yakması. Böylece daha hızlı ve daha sağlıklı kilo vermek mümkün oluyor.

İvana Sert doğum sonrası oluşan selülitlerinden kurtulduğu ve gelmiş geçmiş en etkili sıkılaştırıcı, inceltici ve selülit giderici jel dediği Xtra Gel’in kapsül formunu da fazla kilolarını eritmek için kullanıyor.

Xtra Gel’in büyük başarısını zayıflamak isteyenler için de çıkarttığı kapsül formunun çok etkili olduğunu ve aç kalmadan zayıfladığını söyleyen İvana Sert“dilediğimi yeme özgürlüğünü kazandım” diyor.

 

X-Tra Gel Capsule, karbonhidrat ve yağlı yiyeceklere olan iştahı keserken sadece protein içerikli yiyecekler yemenizi sağlar. Vücuttaki suya dokunmadan, birikmiş yağları yakar!

Etkili bölgesel zayıflatıcı X-tra Gel şimdi Kapsüllerde…

Bölgesel zayıflatma ve sıkılaştırmadaki başarısı kullanıcıları tarafından onaylanmış güçlü formül X-Tra Gel Capsule şimdi kalıcı zayıflamak isteyenler için kapsül olarak üretildi. Ve üretiminde bugüne kadar sadece tek tek kullanılmış birkaç farklı zayıflama formüllerini geliştirerek bir araya getirdi. Bugüne kadar kullandığınız zayıflama ürünleri ya tok durmanızı sağlıyor ya da yağ yakmanıza yarıyordu.

X-Tra Gel Capsule’ün farkı bu zayıflama formüllerini geliştirerek sizi tok tutarken sağlıklı bir şekilde beslenmenize, Vücuttaki yağ oranını yakarken, su oranına dokunmadan hızlı bir şekilde yağ yakmanızı sağlar.

Kilo vermek için ya günlük aldığınız kalori miktarını azaltacaksınız ya da harcadığınız enerjiyi yükselteceksiniz. İşte X-Tra Gel de bu durumu göz önünde bulundurarak daha az yemenize olanak sağlayacak. İçeriğinde yer alan Garcinia Combagia doğal içeriği sayesinde tok tutma ve iştah kesme özelliği ile özellikle karbonhidratlı ve yağlı yiyeceklere karşı olan isteğiniz azalacak.

İlk 2 adımı X-Tra Gel Capsule ile sizlere sunuyoruz, size kalan sadece su içmek!

Eğer ki bol su ile tüketirseniz, X-Tra Gel Capsule vücuttaki su oranını değil sadece yağları yaktığı için kolay ve hızlı kilo verirsiniz.

Vücuttaki %0 su yakımı, %100 yağ yakımı

Çoğu zayıflama ürünlerinde kilo vermenize etki eden içerik ve maddeler vücutta depolanan su miktarına etki ederek bu süreçte yorgun ve halsiz düşmenize sebep olurken X-Tra Gel kapsüllerin en büyük farkı vücuttaki su oranına herhangi bir etki etmeden sadece vücutta birikmiş yağları yakmasıdır. Böylece hem biriken yağlardan kurtularak zayıflar hem de yorgun ve bitkin düşmezsiniz, gün boyu enerjik ve zinde olursunuz.

Ayda ortalama %12 oranında yağ yakarsınız!

Vücutta bulunan yağları eritmek oldukça zordur. Diyetisyen ve fitness hocalarına göre sadece %1 oranında yağ eritmek için bir hafta boyunca egzersiz yapmak gerekir. Mesela sadece 30 dakika koşarsanız vücudun ısınması zaman aldığından dolayı sadece 10 dakika yağ yakarsınız.

X-Tra Gel Capsule içeriğinde yer alan güçlü yağ yakıcı özelliği olan Guarana bitkisi sayesinde vücutta birikmiş, depolanmış yağları eritmede oldukça etkili bir yapıya sahiptir. Ayrıca uzun süren aktivitelerde yağ yakımını da uyarır ve böylece vücuttaki yağ depolarının kullanılmasına yardım ederek daha etkin bir enerji kaynağı yaratmış olur.

Denekler üzerinde yapılan araştırma ve testler sonucunda X-Tra Gel kapsülleri metabolizma hızınıza göre ay içinde ortalama %12 oranında yağ yakmanızı sağlar. Erkeklerde kas yoğunluğu fazla olduğu için yağ oranı da azdır. Yağ oranı %25’ten fazla olan erkekler obez statüsündedirler. Kadınlar için ise bu oran %32 ve üstü olanlar için geçerlidir.

x-tragel’e teşekkürler
Xtra gel ile sıkılaşıp incelip sürekli formunu koruyan ünlülerden sadece bir kaçı;

Türkiye’nin en popüler manken ve sanatçıları x-tragele teşekkür ediyor. Sıkılaştırıcı jel sayesinde kendilerine olan güvenlerinin tam olduğunu söylüyorlar.

EXTRA JEL artık yeni çanta boyuyla ihtiyacınız olan her an yanınızda!!!
Taşıması artık çok kolay ve pratik. Hem uygulaması kolay, hem etkisi 10 dakika sonra kendini göstermeye başlıyor, hem de tamamen bitkisel.

EXTRA JEL’in başarısı hem etkin içeriği, hem de jel formunda olması. Jel olduğu için cildimiz tarafından çabucak emiliyor, birkaç dakika sonra giyinip dışarı çıkabiliyorsunuz.

xtra-gel-siparis

Zayıflamak isteyen fakat bir türlü başarılı olamayan milyonlarca insan gibi siz de mi fazla kilolarınızdan dert yanıyorsunuz? Zayıflamak düşündüğünüzden çok daha kolay olacak ve bu süreci sağlıklı bir biçimde atlatacaksınız… Artık çok daha güzel bir görünüme sahip olmak eskisi kadar zor değil, yapmanız gereken zayıflamayı istiyor olmanızdır.

Artık gereksiz diyet listelerinden ve sizi nefes nefese bırakan yorucu ve ağır egzersiz programlarından kurtulmanızın vakti de gelmedi mi sizce? Çok daha rahat bir biçimde kilo vermek ve vücudunuzun istediğiniz bölgesinde zayıflama istiyorsanız Nuslank X-Tra Gel (extra jel) size yardımcı olacaktır. Doğal yapısı sebebiyle istenen bölgede daralma ve incelme sağlayan xtra gel; selülit görünümlerini yok ediyor ve yağ oluşumlarını engelliyor…

İÇERİĞİ:
EXTRA JELin içinde guarana, buğday proteini, ardıç, biberiye, ıtır, greyfurt, portakal ve deniz yosunu bulunuyor.

ETKİSİ:
Bölgesel incelme sağlanmasına, Cildin altında var olan selülitlerin giderilmesine, Ciltte elastikiyet ve sıkılaştırma sağlanmasına, Cilt altında toplanmış portakal kabuğu görünümünün azaltılmasına, Cilt yüzeyinin altında kan dolaşımının arttırılmasına, Cilt yüzeyinin düzleştirilmesine, pürüzsüz bir cilt oluşumuna, Ciltte ferahlık, canlılık hissinin sağlanmasına, yardımcı olur.

YAN ETKİSİ:
Şimdiye kadar belirtilen bir yan etkisi görülmemiştir.Kesinlikle yüz hattınızda kullanmamanız gerekmektedir. Hamile olan bayanların kullanmaması ve çocuk emzirmekte olan bayanların belirli bir süre ürün kullanımından uzak durmaları gerekmektedir. Özel bir ilaç türü kullanan bireylerin nuslank x-tra gel kullanmadan önce doktoruna başvurması ve konu hakkında bir uzman görüşü almasında fayda bulunmaktadır. Eğer ürün bileşenleri arasında alerjiniz olan bir madde bulunuyorsa kullanmamanız gerekmektedir.

Proteinler, yağlar ve karbonhidratlar gıda ürünlerinin ana bileşenleri ve genellikle en çok konuşulanlardır. Koşullara bağlı olarak ve bu bileşenler insan en iyi arkadaşları ya da en kötü düşman olarak ilan edilebilir durumdadır.  Yağlara yeni bir bakış açısıyla bakalım!  Yağ enerji ve hücre zarları için bir yapı malzemesi önemli bir kaynak, ama birkaç temel etkili emilimi için önemli olan vitamin ve besindir . Bizim kalori alımının% 20-30 yağ tarafından sağlanmalıdır tahmin ama önemli soru, ne tür yağ ihtiyacım var olduğunu? Öyle görünüyor yağ türüne miktarı kadar önemlidir.

Tereyağı gibi oda sıcaklığında katı halde olan yağlar, margarin ve yağlı et ‘kötü’ ama bazen bu sıvı, süt, krema, de mevcut ekşi krema, palmiye ve hindistan cevizi yağları. Doymuş yağlar kendi adı olarak hidrojen atomları bir çok oluşan yağ asitleri zincirleri içeren ima, yani tam anlamıyla onlarla doymuş. Bu yağların kaynakları et, et ürünleri (jambon, pastırma ve sosis), yukarıda sözü edilen süt ürünleri ve bazı bitki ürünleridir.  doymuş yağların çok yüksek tüketim kolesterol düzeyleri yüksek neden düşük yoğunluklu lipoproteinlerin artan seviyelerine yol açar. Ayrıca, bu ürünler genellikle sözde kolesterol profili üzerindeki olumsuz etkisi daha da güçlü!  Gıda kaynaklı kolesterol bir sürü içerir Bizim diyet aşırı doymuş yağ genellikle kanda trigliserid artışı da sonuçlanır. Bu gerçekler aşırı kilo kardiyovasküler hastalıklara yakalanma ve tabii riskini artıran önemli ölçüde birleştirmek! bile en yararlı bitkisel yağlar küçük miktarlarda bunları içeren, çünkü tamamen bizim diyetler doymuş yağ önlemek için neredeyse imkansızdır.Ancak bu kadar mümkün olan en alımını azaltmak için çok önemlidir. Bazı yağların toplam tüketim içinde doymuş yağ% 30 kabul edilebilir olduğunu söylüyorlar. Benim kişisel görüşüm bizim diyetler yağ azaltılması daha radikal olmasıdır! Peki bu elde edebilirim?

Gizlenmiş kötü yağlar ticari olarak hazırlanmış gıdalar ve ürünler mevcut kaçınmaktır yapmanın bir yolu. Bir örnek olarak sosis ele alalım. Biz olacaktır  asla gerçekten biz etiket okumak bile yapılır biliyorum. Ama bu kötü yağlar çok üretici ekonomik nedenlerle onları dahil nispeten düşük maliyeti nedeniyle olarak mevcut emin olabilirsiniz. Biz görünüm ve tat gibi eğilimindedir çünkü dahil olması da üzücü bir gerçektir. Ben süpermarkette tüm önceden hazırlanmış gıdalar sizin için kötü olduğunu söylemek asla ama söyleyebilirim  ki yemek kendinizi daha iyi bilinen sağlıklı taze malzemeler kullanarak! tarafından hazırlanan  kötü ya da zararlı yağların bir diğer grup olan yağlar hidrojene . Bu maksimum seviyeye kadar doymuş yağlardır. Bunlar et gibi bazı doğal formlarda bulunur, ama esas olarak hamur işleri, kekler, bu margarinler gibi süt ürünleri ve bazı bitkisel yağlar gibi ürünlere katkı maddesi olarak kullanıldığını olan yapay «zenginleştirilmiş» hidrojen atomları ile. Onlar süpermarket raflarında süslüyor önceden hazırlanmış yiyecek yemek ve soslar bulunabilir de vardır.

İlginçtir ki, hidrojenasyon süreci tereyağı için ucuz ve besleyici yedek oluşturmak amacı ile yaklaşık yüz yıl önce laboratuvarlarda başladı. Bilim adamları hidrojen atomları ile ucuz bitkisel yağların yoğun hidrojenasyon veya doygunluk çekici bir tat ile yükseltilmiş olabilir sağlam bir ürün, yaptığı bulmuştu. Ancak, bu süreçte iyi çoklu doymamış yağlar zararlı doygun olanları dönüştü! Bilim adamları gevşek zaman vermedi ve kısmen hidrojene yağlar getirdi süpermarketler raflar. Sıvı olan bu özellikle zararlıdır ama bu ürünlerin düşük maliyetli birçok deneyimsiz tüketiciler için onları çekici hale getirir ve tabii ki sıkı bir bütçe yaşayanlar. Genel olarak, yağlar sadece daha büyük bir oranda doymuş olanlar tüm kötü özellikleri vardır hidrojene. Bu nedenle,  satın almadan önce ürün etiketleri okumak için zaman ayırın ve size sepete koymak ne farkında olmak! Renkli ambalaj veya abartılı iddialar ile kanmayın ve sağlıklı düşünme. Alışmak sağlıklı ürünler satın almak da pahalı satın alma anlamına gelmez ama size, basit lezzetli ve sağlıklı yemekler kendinizi hazırlamak için öğrenmek zorunda kalabilirsiniz anlamına gelir. Yavaş yavaş pişirme yeni stiller ve malzemeyi dengeleme yeni bir yol öğrenmek ve hissediyorum ve kendinizi farkı göreceksiniz.  Ancak,  iyi doymamış yağlar diyetin gerekli bir parçasıdır . Kötü olanlardan temel fark karbon zinciri daha az hidrojen atomları içermesidir. . Normalde oda sıcaklığında sıvı halde olan  : bu yağ 2 tipi vardır  çoklu doymamış yağlar.

Bu yağlar vücudun normal işleyişi için gerekli olan ama doğal olarak üretilen değil gibi biz yiyecek onları almak gerekir. Bu nedenle, bunlar, bazı benzer olarak amino asitler , yani adlandırılabilirndispensable !  Bunlar, hücre membran oluşumu için gerekli olan, periferal sinirlerin zarfta ve kan pıhtılaşması işlemi için gerekli olan beyin dokusunun bir parçasıdır. Ayrıca kas gerginliği ve rahatlama önemli bir role sahip. onlar kalp, kan damarları, ve çok daha fazlası olumlu etkisi ile kanda trigliserid içeriği azaltmak olarak bir diğer olumlu yönü bizim kolesterol profili gelişmedir! Bu yağlar yağ içerir asitleri, Omega-3 ve Omega-6. Somon, alabalık, uskumru, sardalye, ringa balığı, yanı sıra keten: Omega birincil kaynağı farklı çeşitleri balık tohumu , ceviz, kolza ve bitkisel yağlar diğer bazı türleri. Omega-6 soya fasulyesi, ayçiçeği ve mısır yağı bulunur. Her iki asitleri kalp hastalığı riskinin azaltılması!

Bir Akdeniz diyeti tercih ve zeytinyağı gibi, bu yağ alıyorsanız! Söz diğer kaynaklar şunlardır:. Kolza, susam ve yerfıstığı yağları, avokado, en fındık  Bu yağlar yukarıda açıklanan çoklu doymamış yağlar olarak bize kadar önemlidir. son yıllarda çalışmalar sürekli olarak Akdeniz bölgesinde sakinleri muzdarip olmadığını göstermiştir kardiyovasküler hastalık olarak sık sık diğer Avrupa ülkelerinin sakinleri ve Kuzey Amerika gibi. Bu fark kendi beslenme alışkanlıkları olduğunu. O kadar çok onlar az yağlı yemek değil hazırlama yöntemi ve zeytinyağı yerine hayvansal yağların yüksek kullanımı en önemli fark yemek değil.  Ancak, gerekli ya da yağ değil bir yüksek kalorili ürün kalır ve sadece 1 gram yağ yakma 8-9 kalori oluşturur. Bu yüzden, yağ sınırsız kullanım kabul edilemez. Ama yağlı gıdaların alımı otomatik olarak vücudumuzda yağ birikimine yol nedir? Ne mutlu ki cevap hayır biz iyi yağlar seçti ve bizim gıda almak daha bir gün daha fazla kalori yakmak sağlamaktadır.