YAKI OTU BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Yakı Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Küpegiller çiçeği familyasına ait olan yakı otu bitkisi nemli ve gölgelik yerlerde yetişen bir bitkidir. Kırmızı beyaz renge sahip olup pembe renge çalan bir bitkidir. Yakı otu bitkisi söğütotu ya da küçük çiçekli söğüt otu olarak da bilinmektedir.

Bu bitkinin genellikle çayı hazırlanır ve prostat rahatsızlığının giderilmesine yardımcı olması amacı ile tüketilmektedir.  Yakı Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) idara yollarında ve mesanede oluşan olumsuzlukların giderilmesine yardımcı olur. Özellikle yaşa bağlı olarak hormonal değişimler yaşayan erkeklerde oluşan prostat rahatsızlığının iyileşmesine yardım etmesi amacı ile tüketilir. Aynı zamanda saç dökülmesi probleminin önüne geçmesine yardımcıdır. Yakı Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) iltihap gidermeye yardımcı olur. Vücuttaki toksinlerin dışarı atılmasına yardım eder. Astım rahatsızlığının ve öksürüğün iyileşmesinde yardımcı olur.

Yakı Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Yakı Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır. Anti bakteriyel ve antioksidan bakımından zengindir.

 

Yakı Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Yakı Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinde 20 adet süzen poşet bulunan bir bitki çayıdır. 1 fincan kaynamış suyun içine 1 adet Yakı Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika boyunca demlenmesi beklenir. Daha sonra tüketilir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Yakı Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Yakı Otu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir bitki çayıdır. Emziren ve hamile bayanların kullanmadan önce doktora danışmaları önerilir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.