Zerrin Özer Nasıl Zayıfladı?

zerrin-özerYıllardır kilolu olarak görmeye alıştığımız ünlülerin bir anda tabiri caizse iğne ipliğe dönmesi, her göreni şaşırtıyor. Bununla birlikte onları bu derece güzel fiziğe sürükleyen ünlü diyetisyenlerde merak konusu tabi ki. Çünkü en büyük pay onlara ait. Diyet konusunda en başarılı olan ünlülerden birisi de şu sıralar çok konuşulan Zerrin Özer. Ender Saraç eşliğinde zayıflama aşaması kaydeden Özer bakın diyet sırasında ne yapmış? , Neler Uygulamış?

Ağırlıklı olarak az yağlı protein, bol yeşillik sebze ve bakliyat tüketti. Gün içinde bol sıcak su ve bitki çayı içti. Bazı sabahlar, müsli, yağsız süt ya da yoğurdun eşlik ettiği kahvaltılar etti. Sıkılmaması için bazen tam buğday ya da çavdar ekmeği yedi.

Bedenini tanıdı ona göre beslenmeye başladı. Tarçın, zencefil, zerdeçal ve keten tohumu tüketti. Hamur işlerini kesti. Her gün 1 saat spor yaptı. Tok karnına tatlı yemedi.

İşte Zerrin Özer’in diyet listesi:

Kahvaltı:

2 ince dilim kızarmış tam buğday ekmeği, 3 parmak yağsız taze peynir

Ara :

1 kivi

Öğle:

1 kase mercimekli tavuk çorbası, 1 porsiyon haşlanmış kabak

Ara:

3-4 kaşık lıght yoğurt ve bol tarçın

Ara :

3 ceviz içi ve 1 yeşil elma

Akşam:

4 kaşık az sıvı yağlı, bol soğanlı, sarımsaklı, bulgur pilavı

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Zerrin özer diyeti, ender saraç diyetleri, diyet ve sağlık, beslenme önerileri, sağlıklı beslenme, sağlıklı zayıflama, zayıflama önerileri, diyet programları, ünlülerin diyetleri, ajda pekkan diyeti, gülben ergen diyeti